فروشگاه تخصصی تجهیزات صنعتی

گیربکس دور متغیر

نمایش 12 20 24

خرید گیربگس دور متغیر (Variable Speed Drive)

گیربگس دور متغیر آلمانی دسته از گیربکس های صنعتی هستند که قابلیت تغییر دور در آنها از کم به زیاد و از زیاد به کم با ضریب تغییر دور مشخص وجود دارد. این گیربکس برای اولین بار توسط شرکت SEW آلمان معرفی شد و امروزه نیز این شرکت از بزرگترین و پیشگامان تولید گیربکس دور متغیر می باشد.

هر چند با بهبود این تکنولوژی شرکت های تولید کننده دیگر مانند موتوواریو ایتالیا نیز به تولید گیربکس دور متغیر می پردازند. در صنایع بسیار اتفاق می افتد که در شرایط ایده آل گشتاور آغازین کار بالا و دور آغازین پایین تر بوده و به تدریج این نرخ تغییر نماید. در این موارد از گیربکس های دور متغیر استفاده میشود.

بعنوان مثال در نخ ریسی ها که بتدریج با گشتن نخ به دور دوک قطر دوک افزایش پیدا می کند. و یا در کاربری های صنایع سنگین مانند کشتی ها که برای جلوگیری از ضربه های احتمالی به دیگر قطعات ایده آل تر است که شروع حرکت با گشتاور بالا و دور کم صورت پذیرد.

گیربگس دور متغیر (Variable Speed Drive)

خرید گیربگس دور متغیر (Variable Speed Drive) – قیمت گیربکس دور متغیر

مزایای استفاده از گیربکس دور متغیر

یکی از مهمترین قابلیت های این گیربکس کاهش تنش کششی است که در خروجی با اتصال به گیربکس کار می کند. که این قابلیت سبب تغییر سرعت زیاد و کم می باشد. و همچنین با سیستم های هوشمندی که بر روی این گیربکس نصب شده است که باعث می شود که تغییر دور را با الگوریتم کار دائمی انجام می دهند. همچنین این گیربکس ها قابلیت اتصال به الکتروموتور هارا نیر دارند که نشان دهنده تطابق پذیر بودن این گیربکس است.

قیمت گیربگس دور متغیر

شما میتوانید با اطمینان هر کدام از گیربکس های دور متغیر مورد نظر را خریداری نمایید و کارشناسان گروه صنعتی سدکو پاسخگوی همه سوالات و نظرات و انتقادات شما میباشد.

قبل از خرید گیربکس دور متغیر حتما با ما مشاوره کنید و از مشخصات و قیمت گیربکس دور متغیر اطلاع پیدا کنید.