گیربکس دور متغیر SITI

نقد و بررسی اجمالی

گیربکس دور متغیر SITI چیست؟

شرکت گیربکس و الکتروموتور SITI ، در سال ۱۹۶۷ توسط Filippo Guerra در زمینه تولید گیربکس تأسیس شد. محدوده تولید این شرکت بسیار گسترده است، بنابراین راه حل برای برنامه های بی شماری ارائه می دهد. با استفاده از شبکه های تجاری گسترش یافته در سراسر جهان، شرکت گیربکس صنعتی SITI از تامین کنندگان قابل اعتماد قادر به عرضه محصولات با کیفیت تبدیل شده ایم.
شرکت سیتی علاوه بر گیربکس خورشیدی، گیربکس دور متغیر را نیز تولید و عرضه می کند و گیربکس دور متغیر سیتی یکی از محصولات این کشور است که در صنایع غذایی و کاشی وسرامیک مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل اینکه تغییر دور آن دستی و استفاده از آن آسان است و در 7 سایز تولید و عرضه می شود. این نوع گیربکس ها قابلیت تغییر دور را دارند به همین دلیل آن هارا گیربکس دور متغیر می نامند.

این دستگاه قابلیت انعطاف پذیری و تغییر دور را هنگام استفاده در صنایع مختلف و ماشین آلات را دارد. در هنگام استفاده از ماشین آلات از این گیربکس برای ایجاد کردن تغیر در دور موتور استفاده میکنند و از این طریق وضغیت دستگاه یا ماشین خود را در اختیار خواهند داشت. این گیربکس تحت عنوان مدل MK  هم شناخته می شوند و در 7 اندازه مختلف تولید و عرضه می شوند.

گیربکس دور متغیر SITI
گیربکس دور متغیر SITI

مزایای گیربکس دور متغیر سیتی سری MK

این گیربکس با کیفیت بالایی که دارد یک گزینه محبوب برای صنایع مختلف است و عواملی که باعث بالا رفتن این کیفیت می شوند کیفیت جنس بدنه این گیربکس و قطعات و جنس رنگ این دستگاه است که با کیفیت بالایی ساخته شده. علاوه بر ساختار موردی که روی ارزشمند شدن این گیربکس تاثیرگذار می باشد این است که می توان از آن به عنوان یک گیربکس کاهنده در گشتاورهای مختلف استفاده کرد.

از مزایای دیگر این دستگاه می توان به بی صدا بودن و هماهنگی داشتن با انواع الکتروموتور ها اشاره کرد و این گیربکس قابلیت تنظیم سرعت در دو نوع دستی و کنترلی با توجه به سطح مهارت اپراتور را دارد. و به دلیل دستی بودن یکی از پرکاربرد ترین محصولات در صنایع مختلف است.

کاربری گیربکس دور متغیر سیتی سری MK

با توجه به مطالبی که ذکر شد متوجه شدیم گیربکس دور متغیر سیتی به دلیل کیفیت بالا و قابلیت تغییر دور موتوری که دارد کاربرد های متفاوتی در صنایع محرک دارد در واقع صنایعی که در آن ها از الکتروموتور استفاده می شود کاربرد دارد از این نوع صنایع می توان ماشین آلات سیم پیچی اتوماتیک، کارخانجات تولید نوشابه، کارخانه های رنگرزی، رنگ آمیزی پارچه ها، کارخانجات دارای نوار نقاله و نوار حمل مواد و … را نام برد.

مشخصات فنی موتورگیربکس دور متغیر سیتی سری MK

مشخصات فنی موتورگیربکس دور متغیر سیتی سری MK
ماکزیموم نیوتن متر سایز
3 MK2
8 MK5
15 MK10
30 MK20
50 MK30
72 MK50
160 MK100
تصویر ساختار گیربکس دور متغیر SITI
تصویرگیربکس دور متغیر سیتی
شما می توانید قبل از خرید محصولات با ما مشاوره کنید.
نقد و بررسی