فروشگاه تخصصی تجهیزات صنعتی

گیربکس دور متغیر Bonfiglioli

گیربکس دور متغیر Bonfiglioli چیست؟

گیربکس دور متغیر بونفیلیولی یک نوع گیربکس ایتالیایی است که ساخت یک شرکت در ایتالیا با نام شرکت Bonfiglioli است که این شرکت در سال 1965 تاسیس گردید. که این شرکت در سال های ابتدای تاسیس در زمینه صنایع کشاورزی و موتور سیکلت فعالیت داشت. بعد از گذشت چند سال این شرکت با پیشرفت تکنولوژی و طراحی در زمینه های مختلف انواع گیربکس ها را تولید و عرضه کرد و گیربکس بود که اولین نوع گیربکس که توسط این شرکت تولید شد گیربکس خورشیدی بود.

این گیربکس مزایا و کاربرد های زیادی در صنایع مختلف دارد و قیمت مقرون به صرفه ای نیز دارد و نصب آن نیز بسیار آسان است. از دیگر ویژگی های مثبت این گیربکس می توان انعطاف پذیری بالا، کیفیت بالای قطعات را نام برد. همچنین ضریب گشتاور خروجی مناسب کیفیت قطعات بالایی نیز دارد.

"<yoastmark

گیربکس دور متغیر بونفیلیولی ایتالیایی دارای یک ساز و کار جدید تنظیم سرعت است که کارایی دستگاه و طول عمر قطعات آن را افزایش داده و اجازه می‌دهد تا این دستگاه، خنک‌تر و روان‌تر عمل نماید. امکان ترکیب این گیربکس با گیربکس هلیکال و همچنین اغلب مدل‌های گیربکس بونفیلیولی نیز فراهم است. این گیربکس در سری V نیز تولید و عرضه می‌شود. حرف V در این نامگذاری از حرف ابتدای واژه Variator به معنی «تغییر دهنده» برگرفته شده است. این گیربکس‌ها با مهندسی مجدد محصولات قبلی با هدف دستیابی به طراحی بهتر ساخته شده است. این گیربکس‌ها بسیار مقرون به صرفه بوده و از تنوع مدل بالایی برخوردار هستند. از مشخصات دیگر گیربکس دور متغیر بونفیلیولی برخورداری از عمر طولانی و قابلیت اطمینان بالا است.

گیربکس بونفیلیولی انعطاف پذیری بالایی دارد و سازگاری بسیار بالا قابلیت تنظیم دور ناحیه سرعت است. مقاوم در برابر بارهای شوک و مقاوم در برابر سایش و خوردگی است. کاربرد این محصول در بسته بندی اتوماتیک، دستگاه سنگ بری، جهت رنگرزی پارچه و نخ و نوشابه سازی به کار می آید.

مشخصات فنی موتور گیربکس دور متغیر Variator سری V

این گیربکس ماند دیگر گیربکس های مشابه از راندمان بالایی برخوردار است و مقاومت بالایی در برابر فشار یا ضربه دارد. مقاومتی که دارد باعث افزایش طول عمر این گیربکس نیز می شود و علاوه بر آن نصب آسانی دارد و قیمت مناسبی نیز دارد. همچنین این گیربکس ارتعاش و صدای کمی دارد و به صورت دستی کار می کند.

جدول مشخصات فنی موتور گیربکس دور متغیر Variator سری V
3000 1400 900 دور الکتروموتور
2150-410 1000-190 125-650 دور خروجی واریاتور

مزایای موتور گیربکس دور متغیر Variator سری V

این گیربکس دور متغیر Bonfiglioli مزایای مختلفی دارد که از آن ها ضرسی گشتاور خروجی مناسب، دارای قابلیت تنظیم دور ناحیه سرعت می باشد. مقاوم در برابر سایش و خوردگی می باشد و صدای کمی دارد.

کاربرد موتور گیربکس دور متغیر Variator سری V

این گیربکس در صنایع غذایی و نوشابه سازی کاربرد دارد و در بعضی صنایع کاشی وسرامیک نیز از این گیربکس استفاده می شود.

 

شما میتوانید قبل از خرید محصولات با ما مشاوره کنید و از پشتیبانی 24 ساعته ما استفاده کنید.
Suggested products
محصولات پیشنهادی