فروشگاه تخصصی تجهیزات صنعتی

گیربکس خورشیدی

نمایش 12 20 24

گیربگس خورشیدی ( Solar Gearbox ) :

در گیربکس خورشیدی شفت خروجی به صورت هم مرکز با موتور قرار گرفته و نیرو به صورت مستقیم انتقال داده میشود. در این نوع از گیربکس یک چرخ دنده در وسط قرار گرفته که به خورشید مشهور است و سه چرخ دنده  در اطرافش قرار دارند که ستاره ها هستند.

آن سه دنده خارجی به شافت خروجی وصل شده اند در گیربکس خورشیدی علاوه بر رینگ دور گیربکس سه چرخ دنده در سه طرف گیربکس وجود دارد. و شافت خروجی به این سه چرخ دنده متصل شده است. این چرخ دنده ها نسبت به مرکز خود قابلیت چرخش دارند.

رینگ دور گیربکس خورشیدی به پوسته بیرونی گیربکس متصل شده است و عموما دنده های داخلی دارای 24 دندانه و دنده های بیرونی دارای 96 دندانه می باشد. بسته به نسبت تبدیل گیربکس خورشیدی دنده های گیربکس می تواند مختلف باشند و شفت خروجی به دنده هایی با نسبت های مختلف وصل شده است.

گیربگس خورشیدی ( Solar Gearbox )

گروه صنعتی سدکو | خرید گیربگس خورشیدی ( Solar Gearbox

گیربکس های خورشیدی از سری گیربکس های چینی  هسند که راندمان بالایی دارند و ابعادشان کوچک است و در عین حال نصب و نگهداری آنها بسیار آسان است و قیمت مناسبی نیز دارد. برخی از کاربردهای این گیربکس میتوان به:

میکسر صنایع آب و فاضلاب و صنایع معدنی و میکسر قیر  و توربین باد و … اشاره کرد که این نشان میدهد که این گیربکس در خیلی از صنایع قابل استفاده است و بسیار کارآمد می باشد.

شما میتوانید با اطمینان هر کدام از گیربکس های مورد نظر را خریداری نمایید و کارشناسان گروه صنعتی سدکو پاسخگوی همه سوالات و نظرات و انتقادات شما میباشد.

قبل از خرید حتما با ما مشاوره کنید.