فروشگاه تخصصی تجهیزات صنعتی

گیربکس خورشیدی Reggiana

گیربکس خورشیدی Reggiana

گیربکس خورشیدی رجینا بیش از یک دهه است که توسط کارخانه در ایران تولید و عرضه میشود و موفق شده است رضایت و توجه بسیاری از مشتریان را جلب کند.

گیربکس خورشیدی رجینا که نسل جدیدی از گیربکس های ایتالیایی محسوب می شوند که دارای مزایای بسیار بالاتری نسبت به گیربکس های حلزونی (Worm) و هلیکال یا شافت مستقیم دارد.

مزایای این نوع گیربکس شامل راندمان بالای 98%، حجم کم به دلیل قرارگیری موازی طبقات و همچنین تحمل گشتاور های بالا می باشد.

محدوده دور ایده آل این گیربکس بین 0.5 تا 800 دور در دقیقه ، دامنه نسبت تبدیل این گیربکس در هر طبقه بین 3 تا 7 متغیر و جنس پوسته از چدن یا فولاد و محور و چرخ دنده های آن نیز فولادی است .

این گیربکس ها با داشتن ساختار خاص که به صورت طبقات موازی می باشد، این امکان را ایجاد می کند که بتوانیم در حجم کمتر، گشتاور بالاتر و نسبت تبدیل بالاتری را تولید و ایجاد کنیم.

این گیر بکس انواع مختلفی دارد که عبارتند از زاویه دار و هالو شافت و پایه دار و خطی که هر کدام برای بخش ها و کارهای مختلفی بکار میروند.

تصویری از لوگوی شرکت رجینا

تصویری از لوگوی شرکت رجینا

گیربکس خورشیدی Reggiana Riduttori

در این بخش به  توضیحاتی از شرکت و سازنده این محصول اشاره میکنیم: سازنده این محصول آقای آلبارلی (Albarelli)  است در سال 1965 در کارگاه مکانیکی کوچک خود در ایتالیا به تولید چرخدنده تاسیس کرد. و پس از مدتی با استفاده از هوش و ابتکار خود موفق شد آن کارگاه کوچک خود را گسترش  دهد و افراد زیادی را به کار مشغول کند. پس از چندین سال کار در سال 2001 شرکت بزرگ گیربکس خورشیدی رجینا چند سرمایه گذاری مهم را برای افزایش تجهیزات و بزرگ تر کردن شرکت و کارگاه خود انجام داد تا کیفیت تولید محصولات را بالا ببرد.

و حالا این شرکت برای 40 سال است که به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های دنیا در جهت تولید و عرضه چرخ دنده و گیربکس و محصول اصلی آن ها گیربکس های خورشیدی  است.

 

انواع گیربکس خورشیدی رجینا

در این بخش به توضیحاتی از انواع این نوع گیربکس ها را که بالاتر نام برده بودیم میپردازیم تا بیشتر با این گیربکس و انواع آن اشنا بشیم.

گیربکس خورشیدی پایه دار:

گیربکس های خورشیدی پایه دار با کمک شفت خروجی تولید شده اند و قابلیت این را دارند  که گشتاور از 65 تا 750 دکا نیوتن متر را انتقال دهند.

 

گیربکس خورشیدی هالو شافت:

این نوع از گیربکس های خورشیدی رجینا در صنایع و کارهایی که حرکت اهسته و مداوم تر و ارتعاش کم هستند کاربرد دارند گستره گشتاوری نزدیک به 310 تا 55000 دکا نیوتون متر را پوشش میدهند که این به منظور این است که راندمان بالایی نیز دارند.

 

گیربکس خورشیدی خطی:

خروجی این نوع از گیربکس ها میتواند به صورت نری یا مادگی باشد این گیربکس در ماشین آلات و بخش های مختلف صنعتی کاربرد دارد و از اولین سری هایی است که با گستره بالای گشتاور خروجی و نسبت تبدیل است.

 

گیربکس خورشیدی زاویه دار:

تمامی ویژگی این سری گیربکس ها دقیقا همانند گیربکس خورشیدی خطی است و مانند آن خروجی به دو صورت نر و مادگی تولید میشود.

تصویر ساختار گیربکس خورشیدی Reggiana

ساختاری از گیربکس خورشیدی ریجانا

 

برای مشاوره قبل از خرید با ما تماس بگیرید.
Suggested products
محصولات پیشنهادی