پمپ مخزن ذخیره آب پلاستیکی داب NBB

موجود در انبار
نقد و بررسی اجمالی

پمپ مخزن ذخیره آب پلاستیکی داب NBB

پمپ مخزن ذخیره آب پلاستیکی داب NBB

شرکت پمپ داب ایتالیا که یک شرکت تولید کننده پمپ آب ایتالیایی و سازنده انواع بوستر پمپ های آبرسانی، آتش نشانی و آبیاری است با سابقه بیش از 40 سال در زمینه تولید محصولات مدیریت و انتقال آب فعالیت می کند. محصولات شرکت پمپ داب دارای کیفیت، عمر، بازده و ایمنی بالایی هستند که توانسته اند اطمینان متخصصین و مهندسین را در سرتاسر دنیا جلب نمایند. محصولات شرکت پمپ داب ایتالیا قابلیت کاهش مصرف انرژی بالایی دارند و در حوزه صنعت، کشاورزی و ساخت و ساز استفاده می شوند. همینطور محصولات این شرکت امکان نصب سریع و آسان را دارند. پمپ ها و بوستر پمپ های شرکت پمپ داب به طور گسترده در صنایع شیمیایی، معدنی، تصفیه آب، استخرها، انتقال آب و صنایع غذایی بکار می رود که با توجه به کیفیت بالا که در 4 نوع ساخته می شود، دو نوع کربن استیل، استیل و تیتانیوم که کاربرد زیادی در صنایع مختلف دارد. این شرکت یکی از شرکت های زیرمجموعه شرکت پمپ گراندفوس دانمارک می باشد.  این سری از پمپ ها در دو نوع تک فاز و سه فاز برای مصارف مختلف خانگی و صنعتی تولید و عرضه می شوند.

پمپ مخزن ذخیره آب پلاستیکی داب NBB
پمپ مخزن ذخیره آب پلاستیکی داب NBB

پمپ تانکر داب NBB

MOUNTING KIT FOR WATER COLLECTION AND PRESSURIZATION
DOMESTIC WATER SUPPLY
تانکر بهداشتی هوشمند (پکیج هوشمند) ذخیره و تأمین آب مصرفی
دارای استاندارد اتحادیه اروپا CE
دارای مجوز استفاده در بریتانیا WRAS

کاربری پمپ تانکر داب NBB
پکیج NBB سیستم ذخیرۀ خودکار آب شهری به همراه اینورتر هوشمند و کپسول انبساط، راهکاری هوشمندانه برای جایگزینی با تانکرهای غیر بهداشتی و تجهیزات کنترلی متعدد می باشد.
این پکیج مناسب برای منازل، آپارتمان ها، مجتمع های مسکونی و اداری می باشد.
طراحی این مجموعه بر مبنای اصول مدولار انجام شده است. مدولار بمعنی قابلیت نصب تانکرها و تجهیزات متعدد با حداقل تغییرات در کنار یکدیگر می باشد. یعنی درصورت نیاز به استفادۀ دو یا چند تانکر درکنار هم، خروجی تانکر اول با ورودی تانکر دوم در یک راستا و همخوان هستند.
تانکر NBB از پلیمر HI-TECH بهداشتی و مقاوم در برابر انواع آلودگی و خوردگی های رایج متفاوت از سایر تانکرهای پلیمری رایج می باشد.
ساختار این تانکر به گونه ای طراحی شده است که می توان الکتروپمپ، تجهیزات کنترلی و منبع انبساط را در قسمت فوقانی یا تحتانی آن نصب نمود.

مشخصات فنی پمپ تانکر داب NBB
تانکر پلیمری HI-TECH 280 لیتری تولید شده طبق استانداردهای اتحادیۀ اروپا EN1717E e N13077 تولید گردیده و مجهز به شیر هوشمند ذخیره، شیر هوشمند سرریز و فیلتر و صافی آب می باشد.
کیت نصب شامل تمامی اتصالات و تجهیزات موردنیاز نصب پمپ و اینورتر بوده و نیاز به تجهیزات اضافی خارج از پکیج NBB نمی باشد.
درصورت ترکیب با مدل PULSAR و EUROINOX می بایستی یک منبع انبساط 4 لیتری نیز تعبیه گردد.

کاربری پمپ تانکر داب NBB
منازل
آپارتمانی
مجتمع های مسکونی
ساختمان های اداری
کشاورزی
دامداری
باغبانی
گلخانه ها
پزشکی
درمانگاهی
آزمایشگاهی
پزشکی
بیمارستانی
صنعتی
نیمه صنعتی
ویلاها

پمپ مخزن ذخیره آب پلاستیکی داب NBB

نقد و بررسی