فروشگاه تخصصی تجهیزات صنعتی

پمپ سیرکولاتور گراندفوس UPS100

شرکت پمپ گراندفوس (Grundfos) یک شرکت تولیدکننده پمپ دانمارکی است که در سال 1945 تاسیس شد و همیشه  پیشرو در ارائه بهترین و مناسب ترین راه حل در انتخاب انواع الکتروپمپ در جهان بوده است. شرکت پمپ گراندفوس با تولید سالانه بیش از 16 میلیون پمپ به یکی از پیشگامان در عرصه تولید پمپ در جهان تبدیل شده است. پمپ های سیرکولاسیون گراندفوس با کاربرد گرمایش و تهویه مطبوع مانند سایر پمپهای سانتریفیوژ که برای مصارف صنعتی، تامین آب استفاده می شوند و نیز پمپهای فاضلابی و دوزینگ محصولات اصلی پمپ آب گراندفوس را تشکیل میدهند. پمپ گراندفوس بالاترین بازدهی و بیشترین میزان صرفه جویی را در میان سایر پمپها داراست. شرکت پمپ گراندفوس دانمارک صاحب شرکت های بزرگ صنعتی دیگری از جمله برند پمپ داب ایتالیا می باشد. گراندفوس دائماً تلاش میکند تا پمپ گراندفوس را سازگار با مصرف کننده تولید نماید، همچنین با صرفه جویی در مصرف انرژی و حفظ راندمان بالا هم محیط زیست و هم مصرف کننده را به طور چشمگیری بهره مند میگرداند.شرکت پمپ گراندفوس به مقوله تحقیق و توسعه مستمر اهمیت خاص میدهد. در این خصوص از آخرین فناوریهای صنایع پمپ سازی استفاده نموده، با موسسات عالی، دانشگاهها در تماس بوده و به منظور پیشرفت و توسعه، دانش و تجربیات خود را به روز مینماید. برند پمپ آب گراندفوس یکی از محبوب ترین برندهای پمپ آب در ایران می باشد. این سری از پمپ ها در دو نوع تک فاز و سه فاز برای مصارف مختلف خانگی و صنعتی تولید و عرضه می شوند.

الکتروپمپ سیرکولاتور گراندفوس سری UPS 100

پمپ سیرکولاتور گراندفوس سری UPS 100، تکفاز بوده و از نوع پمپ خطی با اتصال رزوه ای می باشد. این پمپ سه سرعته بوده و در هر دو فرکانس 50 و 60 هرتز و در دو نوع تک سر و دو سر تولید شده و دارای سوئیچ قطح حرارتی در استاتور می باشد. این گونه پمپ ها در سیستم های باز و بسته مورد استفاده قرار می گیرند و از نوع روتورتر (wet runner) قرار گرفته در جام استیل می باشد. به عبارت دیگر پمپ بدون شفت سیل و یکپارچه (glandless) است و این امر باعث کاهش نشتی می شود.

الکتروپمپ سیرکولاتور Grundfos سری UPS 100

اطلاعات فنی الکتروپمپ سیرکولاتور گراندفوس سری UPS 100

پمپ سیرکولاتور گراندفوس معمولا در ساختمان های کوچک و متوسط با دور کمتر و تا حدود 1450 دور در دقیقه بوده و نسبت به پمپ های مشابه آبرسانی دارای توان الکتریکی کمتری می باشند. به عبارت دیگر پس از تامین آب گرم در دیگ حرارت مرکزی ساختمان و همچنین آب سرد در سیکل تبرید چیلر و سیستم سرمایش ساختمان، وظیفه حرکت دادن این آب گرم یا آب سرد درلوله ها از محل موتورخانه تا محل های تبادل حرارت مانند رادیاتورها، فن کویل ها وکویل های هواساز بعهده پمپ های سیرکولاتور می باشد. پمپ سیرکولاتور گراندفوس در سیستم های باز و بسته مورد استفاده قرار می گیرند و از نوع روتورتر (wet runner) قرار گرفته در جام استیل می باشد. به عبارت دیگر پمپ بدون شفت سیل و یکپارچه (glandless) است که این امرباعث کاهش نشتی می شود. برینگ ها توسط سیال داخل پمپ روانکاری می شوند.

مشخصات فنی الکتروپمپ سیرکولاتور گراندفوس سری UPS 100

قابلیت سیرکولاسیون و جابه جایی مایعاتی مانند مایعات رقیق، تمیز، غیر خورنده و غیر انفجاری که شامل ذرات جامد، فیبرها یا روغن معدنی نباشد، در سیستم های گرمایشی و تهویه مطبوع مانند رادیاتور ها و همچنین در سیستم های آبگرم مصرفی خانگی را دارا می باشند.

پمپ خطی گراندفوس سری UPS قابلیت کارکرد به صورت مداوم را دارا می باشد.
محدودۀ دمای سیال: از 15- درجه الی 120+ درجۀ سانتیگراد
شرایط نصب: نصب بصورت افقی

مشخصات هیدرولیکی موتور پمپ سیرکولاتور گراندفوس سری UPS 100

دبی: از 3GPM الی 10.5GPM
ارتفاع حداکثر: 7 FOOT
حداکثر فشارکاری سیستم پمپ های با اتصال مهره و ماسوره (PN10): 10 bar
حداکثر فشارکاری سیستم پمپ های با اتصال فلنجی (PN6/10): 6/10 bar

مشخصات الکتروموتور پمپ سیرکولاتور Grundfos سری UPS 100
کلاس حفاظت موتور: IP44
کلاس عایق :F/H
ولتاژ استاندارد: تکفاز 230 V, 50 Hz
پوستۀ پمپ و الکتروموتور از چدن
عدم نیاز به نگهداری و تعمیرات
بی صدا و کم مصرف
Suggested products
محصولات پیشنهادی