فروشگاه تخصصی تجهیزات صنعتی

موتوژن 3 اسب 1400 دور تکفاز کلاچ دار دو خازن

موتوژن 3 اسب 1400 دور تکفاز کلاچ دار دو خازن

موتوژن 3 اسب 1400 دور تکفاز کلاچ دار دو خازن

شرکت موتوژن در سال 1352 کار خود را با نام صنعتی گلد الکتریک با ساخت الکتروموتور آغاز کرد و در سال 1354 به موتوژن تغییر نام داد. شرکت موتوژن با همت و پشتکار توانست به عنوان یکی از معتبر ترین شرکت های تولید کننده الکتروموتور صنعتی در خاورمیانه شناخته شوند. درحال حاضر شرکت االکتروموتور موتوژن با ساخت بیش از 2 میلیون از انواع الکتروموتور های صنعتی و خانگی مطابق با استاندارد های جهانی نظیر IEC و NEMA و DINو صادر کردن آن به اروپا، آسیا و آفریقا توانسته جایگاه خوبی در داخل و خارج کشور به دست اورد.
شرکت موتوژن با بهره گیری از آزمایشگاههای مدرن، دقیق و مجهز صنعتی و اجرای سیستم مدیریت کیفیت موفق شده است که گواهی ISO 9001 – 2008 را از مؤسسه SGS سوئيس اخذ کند.
این شرکت با داشتن بيش از 45 سال تجربه در ساخت الکتروموتور، تکنولوژی مدرن، پرسنل مجرب و توانمندیهای تولیدی خود قادر است که طیف وسیعی از انواع الکتروموتورهای سه فاز، تک فاز و الکتروموتور های خاص را بنا به درخواست مشتری طراحی وتولید کند. شرکت موتوژن علاوه بر تامين نياز بازار داخلی ايران، محصولات خود را به کشورهای همجوار منطقه، اروپا و آفريقا صادر می کند.

موتوژن 3 اسب 1400 دور تکفاز کلاچ دار دو خازن

موتوژن 3 اسب 1400 دور تکفاز کلاچ دار دو خازن

 

مشخصات فنی الکتروموتور
گارانتی دارد
برند الکتروموتور موتوژن Motogen
نوع اتصال پایه دار
سایز فریم الکتروموتور 100
توان 3HP – 2.2KW
دور خروجی الکتروموتور 1400 تا 1500
نوع فلنچ پایه دار B3
منبع الکتریکی الکتروموتور تکفاز

الکتروموتور موتوژن 3 اسب 1400 دور تکفاز کلاچ دار دو خازن در بین تمامی موتورهای تک فاز موتوژن دارای بیشترین مصرف است. از موتوژن 3 اسب 1400 دور تکفاز کلاچ دار دو خازن برای بالابرها و هر تجهیزی که نیاز به گشتاور راه اندازی بالایی داشته باشد استفاده می شود. موتور دو خازن در حقیقت فقط یک خازن بیشتر از موتورهای تکفاز رله ای دارد و برای کارهایی که در ابتدا نیاز به گشتاور بالا داشته باشند استفاده می شود. شاید عنوان گشتاور برای شما غریب باشد، بهتر است که اینطور بیان کنیم که اگر برای کارهایی نظیر بالابرها که در ابتدای بلند کردن بار نیاز به نیروی گردشی زیاد است از ترکیب موتور تکفاز رله ای با گیربکس استفاده شود، قطعاً برای راه اندازی حرکت دچار مشکل خواهیم بود.

موتوژن 3 اسب 1400 دور تکفاز کلاچ دار دو خازن فریم یکسانی نسبت به بقیه انواع موتور 2.2 کیلووات موجود در بازار دارد اما باید توجه داشت به دلیل داشتن چتر پلاتین در انتهای موتور موتوژن، طول این الکتروموتور نسبت به نمونه های 3 اسب تکفاز دو خازن خصوصاً نمونه های چینی بلند تر است. کیفیت موتور موتوژن 3 اسب 1400 دور تکفاز کلاچ دار دو خازن بسیار بالا بوده و بسیاری از بالابرهای مغازه از این الکتروموتور برای بالابر استفاده می کنند. باید توجه داشت که موتوژن 3 اسب 1400 دور تکفاز کلاچ دار دو خازن دارای یک نوع موتور گشتاور بالا نیز هست که یک فریم از این موتور بزرگتر بوده و برای کارهای نسبتاً سنگین تر از آن استفاده می شود.

موتوژن 3 اسب 1400 دور تکفاز کلاچ دار دو خازن

Suggested products
محصولات پیشنهادی