تانک سپتیک فاضلاب داب

نقد و بررسی اجمالی

تانک سپتیک فاضلاب داب

تانک سپتیک فاضلاب داب

شرکت پمپ داب ایتالیا که یک شرکت تولید کننده پمپ آب ایتالیایی و سازنده انواع بوستر پمپ های آبرسانی، آتش نشانی و آبیاری است با سابقه بیش از 40 سال در زمینه تولید محصولات مدیریت و انتقال آب فعالیت می کند. محصولات شرکت پمپ داب دارای کیفیت، عمر، بازده و ایمنی بالایی هستند که توانسته اند اطمینان متخصصین و مهندسین را در سرتاسر دنیا جلب نمایند. محصولات شرکت پمپ داب ایتالیا قابلیت کاهش مصرف انرژی بالایی دارند و در حوزه صنعت، کشاورزی و ساخت و ساز استفاده می شوند. همینطور محصولات این شرکت امکان نصب سریع و آسان را دارند. پمپ ها و بوستر پمپ های شرکت پمپ داب به طور گسترده در صنایع شیمیایی، معدنی، تصفیه آب، استخرها، انتقال آب و صنایع غذایی بکار می رود که با توجه به کیفیت بالا که در 4 نوع ساخته می شود، دو نوع کربن استیل، استیل و تیتانیوم که کاربرد زیادی در صنایع مختلف دارد. این شرکت یکی از شرکت های زیرمجموعه شرکت پمپ گراندفوس دانمارک می باشد.  این سری از پمپ ها در دو نوع تک فاز و سه فاز برای مصارف مختلف خانگی و صنعتی تولید و عرضه می شوند.

تانک سپتیک فاضلاب داب
تانک سپتیک فاضلاب داب

ایستگاه پمپاژ سپتیک سیار داب

ایستگاه پمپاژه فاضلاب داب در مدل های زیر به مشتریان ارائه می گردد:
Genix
Novabox
Fekabox 110-200
Fekasos 280
Fekasos 280 Double
Fekasos 550 Double
Fekafos 1200-2000-3800
Fekafos Maxi 1200-3600

ایستگاه پمپاژ فاضلاب داب

ایستگاه پمپاژ سپتیک (فاضلاب) سیار داب ایتالیا مدل GENIX
لیفت استیشن های اتوماتیک سری FekaBox داب ایتالیا مناسب برای جمع آوری، لیفت و انتقال آب تمیز، آب باران و خروجی ماشین لباس شویی، روشویی و سرویس ها زیر سطح خروجی فاضلاب، در موقعیت هایی نظیر گاراژ و زیر زمین استفاده می شود. این مدل کوچک بوده و به آسانی نصب می شود و بهترین انتخاب برای مصارف مسکونی است. این مدل از ایستگاه پمپاژ فقط برای استفاده از یک پمپ تک فاز اتوماتیک طراحی شده است.
کابردها: در جاهایی که مایع خروجی از فاضلاب خانگی، شامل آب سرویس بهداشتی، دوش، سینک ظرفشویی، ماشین رختشویی و ماشین ظرفشویی نتواند به چاه فاضلاب یا اگوی شهری تخلیه گردد و یا به عبارتی سطح تراز فاضلاب از سطح اگو یا کانال سپتیک فاضلاب پایین تر باشد. همچنین برای مکان هایی که در حال بازسازی، ساخت و ساز، کارگاه های شهری اعم از متروهای در حال ساخت جاده ها، اتوبان ها، عملیات حفاری چاه آب و نفت و معادنُ کانکس های کارگاه های کارگری، مناطق سیاحتی مانند جنگل ها، سواحل دریا، استخرهای تفریحی، پارک ها، شهربازی ها، باغ وحش، توالت های عمومی، مجتمع خدمات جاده ای و غیره کاربرد دارد.

مدل GENIX 110 دارای دو خروجی، یک عدد مخصوص سرویس بهداشتی و مدل GENIX 130 دارای سه خروجی که یک عدد مخصوص سرویس بهداشتی و دو خروجی جهت دوش یا سینک قابل استفاده است.

این مدل ها تقریبا بی صدا می باشند ولی صدای تولیدی مدل COMFORT بسیار کمتر است. این مدل دارای پمپ مجهز به خردکن بوده که پره هایی از جنس نیکل و استنلس استیل دارد. در نتیجه طول عمر بالاتر و کارایی بهتری خواهد داشت.

تانک سپتیک فاضلاب داب

نقد و بررسی