الکترو گیربکس شریف شافت مستقیم 3 اسب 125 دور خروجی

نقد و بررسی اجمالی

الکترو گیربکس شریف شافت مستقیم 3 اسب 125 دور خروجی

گیربکس سازی شریف Sharif Gearbox در سال 1363 در شهرک صنعتی دولت آباد یکی از قطبهای صنعتی مهم کشور واقع در استان اصفهان تاسیس گردید. این شرکت از برترین تولید کنندگان الکترو گیربکس شریف شافت مستقیم 3 اسب 125 دور خروجی هستند. زمینه فعالیت شرکت از بدو تاسیس، رفع بخشی از نیاز جامعه صنعتی و ساخت قطعات یدکی کارخانجات و هدف اصلی شرکت شریف Sharif Gearbox تولید یکی از اساسی ترین اجزا صنعت یعنی گیربکس صنعتی بوده است که در برنامه واحد تحقیق و طراحی مهندسی شرکت قرار گرفت و در سال 1368 گیربکس هلیکال شریف Sharif Gearbox برای اولین بار در کشور توسط این شرکت به تولید انبوه رسید و در ادامه فعالیتهای واحد طراحی و مهندسی و با بررسی نیاز صنایع مختلف در سال 1393 گیربکس هلیکال بول شریف Bevel Helical Sharif طراحی و در خط تولید قرار گرفت و هم اکنون این شرکت اولین تولید کننده گیربکس بول هلیکال در کشور می باشد.

الکترو گیربکس شریف شافت مستقیم 3 اسب 80 دور خروجی

آشنایی با گیربکس هلیکال شریف اصفهان

شرکت گیربکس شریف Sharif Gearbox در مدت بیش از 30 سال فعالیت خود توانسته است رضایت کامل مصرف کنندگان که از مهمترین واحدهای بزرگ صنعتی و کارخانجات معتبر کشور و مدیران محترم صنعتی که در برنامه و انتخابشان کیفیت کالا از مهمترین شاخص ها بوده و هست را جلب نماید. مفتخریم که در سایه تجارب بدست آمده و با استفاده از بهترین تکنولوژی، مواد اولیه مرغوب، تلاش صادقانه و مسولانه کلیه پرسنل و مدیران شرکت محصولی عرضه گردید که همچنان باعث آرامش خاطر و اطمینان مشتریان گرامی که شرکا تجاری شرکت گیربکس شریف هستند در داخل و خارج کشور باشد. واحدهای مختلف شرکت شریف آماده پاسخگویی به سفارشات خاص و همچنین دریافت نظرات و پیشنهادات مشتریان و مصرف کنندگان محترم می باشند.

در ادامه روند رو به رشد شرکت گیربکس شریف اصفهان، گیربکس سری H تولید و به بهره برداری رسیده است که در بین کارخانجات مختلف با بازخورد مناسبی همراه بوده. توضیحات بیشتر در مورد گیربکس سری H شریف Sharif Gearbox را میتوانید از کارشناسان فروش درخواست بفرمایید. این شرکت با استفاده از بهترین تکنولوژی و مواد اولیه مرغوب محصولات خود را تولید و عرضه می‎‌کند.

گیربکس شریف اخیراً با تولید سری F که یک گیربکس آویز یا گیربکس موازی ایرانی به شمار می رود گامی بلند در عرصه تولید گیربکس صنعتی برداشته است.

 

مشخصات فنی الکتروموتور
گارانتی دارد
برند گیربکس شریف اصفهان
سری گیربکس – تیپ گیربکس سری G هلیکال شافت مستقیم
تیپ گیربکس شافت مستقیم G2, G3
نوع گیربکس صنعتی گیربکس هلیکال
توان ورودی گیربکس 3HP – 2.2KW
بازه نسبت تبدیل گیربکس i 1 به 10 تا 1 به 14
قطر شافت خروجی (mm) 32, 48
دور خروجی گیربکس (rpm) 101-150
گشتاور خروجی گیربکس (N.m) 147و152
جنس پوسته چدن Cast Iron
سرویس فاکتور 1 تا 1.5
جنس دنده فولاد آلیاژی
تعداد مرحله 2 استیج

 

برای خرید این محصول همراه با مشاوره و پشتیبانی و ضمانت کالا با متخصصان گروه صنعتی سدکو تماس بگیرید.

نقد و بررسی