فروشگاه تخصصی تجهیزات صنعتی

الکتروموتور Siemens زیمنس 1-5 KW سه فاز 3000دور

الکتروموتور Siemens زیمنس 1-5 KW سه فاز 3000دور

الکتروموتور Siemens زیمنس 1-5 KW سه فاز 3000دور

شرکت زیمنس آلمان:
شرکت الکتروموتور صنعتی زیمنس شرکت آلمانی و چند ملیتی است. این شرکت توسط ارنست فون زیمنس در سال 1874 در شهربرلین تاسیس شد. امروزه شرکت زیمنس در چهار بخش اصلی انرژی، صنعت، پزشکی، زیرساخت های شهری فعالیت می‌کند. گروه صنعتی زیمنس در حوزه های تولید تجهیزات مخابراتی، لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی، قطار وبرخی حوزه های دیگر فعالیت خود را ادامه می‌دهد.
تاریخچه شرکت الکتروموتور های زیمنس:
زیمنس در سال 1848 توسط ارنست زیمنس تآسیس گردید. ارنست در سال 1848 اولین و طولانی ترین خط تلگراف را از برلین تا فرانکفرت ساخت و برادر خود را به نمایندگی لندن فرستاد.او در سال 1867 توانست تلگراف بین برلین کلکته را به پایان رساند. سر انجام زیمنس در سال 1866 توانست با استفاده از علم پایه ای مایکل فارادی اصول ساخت دینام الکتریکی کشف و شروع به ساخت ماشین الکتریکی کرد. پس از ده سال سرانجام توانست اختراع خود را به تولید انبوه رساند و کمک زیادی به اقتصاد کرد.
الکتروموتور صنعتی زیمنس:
امروزه گروه صنعتی زیمنس در طی تمام مراحل تولید الکتروموتور های خود همه قوانین استاندارد های اروپا را مدنظر خود قرار می‌دهد. این قوانین سبب شده تا علاوه بر محصولی با کیفیت در الکتروموتور های خود کاهش مصرف انرژی را داشته باشد. شرکت تولیدی زیمنس آلمان برای تمامی مصرف کنندگان خود اعم از عمومی و صنعتی طیف متنوعی از الکتروموتور هارا درنظر گرفته است. گستردگی محصولات زیمنس شامل انواع الکتروموتور های معمولی و ضد انفجار و انواع دیگر با کارایی (0.12 تا 400) باعث شده تا از پیشرو ترین تولیدکنندگان الکتروموتور در بازار جهانی باشد.
استفاده از آلیاژ های مناسب در ساخت محصولات خود در جهت افزایش عمر الکتروموتورها باعث شکل‌گیری اعتماد جهانی نسبت به تولیدات گروه زیمنس شده است.
از مزایای الکتروموتور های زیمنس می‌توان به بدنه آلومینیوم، سبک بودن، استاندارد بودن، انواع سایزهای مختلف جهت مصارف مختلف و صرفه جوی در مصرف انرژی اشاره کرد.
زیمنس دارای بیش از ۱۶۵ سال سابقه فعالیت تجاری در این صنعت دارای سابقه بسیار درخشان می باشد. زیمنس مدل پیشرفت خوبی دارد و از سابقه درخشان بهره می‌برد. امروزه زیمنس تبدیل به یک نیروگاه جهان شناخته شده که می‌تواند بخش‌های مختلفی مانند تولید برق انتقال آن به توضیح مراحل هوشمند شبکه و کاربرد کارآمد انرژی الکتریکی را شامل شود.
گروه صنعتی سدکو با بیش از یک دهه فعالیت در این زمینه اقدام به تأمین و فروش انواع الکتروموتور و قطعات یدکی آنها از شرکت الکتروموتور siemens  آلمان کرده است.

الکتروموتور Siemens زیمنس 1-5 KW سه فاز 3000دور

الکتروموتور Siemens زیمنس 1-5 KW سه فاز 3000دور

با یک موتور سه فاز زیمنس Siemens، شما همیشه می توانید بالاترین سطح کارایی را بدست آورید. علاوه بر موتور سه فاز، شرکت زیمنس انواع سروو موتور و موتور های ضد انفجار را تولید می کند. بیش از 150 سال تجربه باعث شده است که قابلیت اطمینان بالا، عملکرد بی نظیر در دینام زیمنس بدست آید.

الکتروموتور Siemens زیمنس 1-5 KW سه فاز 3000دور

 

مشخصات فنی الکتروموتور
گارانتی دارد
برند الکتروموتور زیمنس Siemens
نوع اتصال پایه دار
سایز فریم الکتروموتور 90
توان 2HP – 1.5KW
دور خروجی الکتروموتور 3000
جنس پوسته چدن Cast Iron
منبع الکتریکی الکتروموتور سه فاز
Suggested products
محصولات پیشنهادی