فروشگاه تخصصی تجهیزات صنعتی

الکتروموتور Jemco جمکو110KW سه فاز 1000 دور

الکتروموتور Jemco جمکو110KW سه فاز 1000 دور

الکتروموتور Jemco جمکو110KW سه فاز 1000 دور

شرکت الکتروموتور جمکو که کار آن ساخت و تولید ماشین های الکتریکی است در سال 1369 هجری شمسی در شهر سبزوار تاسیس شد. هدف از تاسیس این شرکت این بود که دیگر در زمینه صنایع مورد نیاز داخلی از جمله موتور الکتریکی به کشور های خارجی وابسته نباشیم و خود بتوانیم انواع ماشین های الکتریکی مورد نیاز در صنعت را تولید کنیم. شرکت دینام جمکو همانطور که از هدف آن مشخص است توانایی طراحی، ساخت و سرویس انواع الکتروموتور و ژنراتور در ایران را دارد که این فعالیت ها به وسیله برخورداری از نیروهای با تجربه و متخصص در این امر و همچنین در اختیار گرفتن تجهیزات و ماشین آلات منحصر به فرد ، ممکن شده است. محصولات شرکت جمکو به دلیل کیفیت بالای خود قابلیت رقابت با نمونه های خارجی با کیفیت صادر شده را دارند.

الکتروموتور Jemco جمکو110KW سه فاز 1000 دور

الکتروموتور Jemco جمکو110KW سه فاز 1000 دور

 

محصولات ساخته شده توسط شرکت جمکو عبارتند از: الکتروموتور سه فاز صنعتی با توان  15 کیلووات تا 10 مگاوات که کاملا مطابق با استاندارد های مشخص بین المللی هستند و کلیه آزمایش های لازم بر روی این تولیدات (الکتروموتورها و ژنراتورها) مطابق با استانداردهای معتبر جهانی و با تجهیزات پیشرفته صورت می گیرد.میزان ظرفیت تولیدات شرکت دینام جمکو در یک سال کاری به اندازه بیش از 1200 مگاوات که  معادل 12680 دستگاه از انواع الکتروموتور و ژنراتور ها می باشد، است.

در ابتدای سال 98 شرکت الکتروموتور جمکو دچار تغییراتی شد و بسیاری از کالاهای این شرکت در کشور پیدا نمی شد. از این رو مشتریانی که به دنبال خرید الکتروموتور جمکو بودند دچار سردرگمی شده و عموماً به شرکت های دیگر در ایران و یا حتی الکتروموتور های چینی و اروپایی روی آورده بودند. الکتروموتور جمکو با کیفیت بالایی تولید می شود و در ایران شرکت های بزرگ سرمایه گذار نظیر پتروشیمی ها و … خواهان این برند معتبر هستند.

الکتروموتور Jemco جمکو110KW سه فاز 1000 دور

مشخصات فنی الکتروموتور
گارانتی دارد
برند الکتروموتور جمکو Jemco
نوع اتصال پایه دار
سایز فریم الکتروموتور 315
توان 150HP -110KW
دور خروجی الکتروموتور 900 تا 1000
جنس پوسته چدن Cast Iron
منبع الکتریکی الکتروموتور سه فاز

  برای خرید الکتروموتور Jemco جمکو110KW سه فاز 1000 دور با متخصصان گروه صنعتی سدکو تماس بگیرید.

Suggested products
محصولات پیشنهادی