فروشگاه تخصصی تجهیزات صنعتی

الکتروموتور ضد انفجار cemp ایتالیا

الکتروموتور ضد انفجار cemp ایتالیا

الکتروموتور ضد انفجار cemp ایتالیا

الکتروموتور چمپ CEMP ایتالیا در سال 1945 تاسیس شده است و یکی از اولین شرکت های ایتالیایی در تولید الکتروموتور ضد انفجار (ضد جرقه) به شمار می رود. در طول این سال ها الکتروموتور چمپ ایتالیا CEMP در گستره وسیعی از محصولات تولید شده است. الکتروموتور ضد انفجار ترمز دار ، الکتروموتور ضد حریق برای گاز های گروه IIC و الکتروموتور ضد جرقه برای معادن و همچنین پمپ جوهر ماشین های چاپ از جمله تولیدات برند چمپ CEMP ایتالیا است. در سال 1998 شرکت الکتروموتور چمپ CEMP ایتالیا در عرصه تولید الکتروموتور ضد انفجار وارد فاز جدیدی شد و با گروهی از سرمایه گذاران خصوصی اقدام به تولید گسترده در کشورهای جهان نموده است. در سال 2000 میلادی با ضمن توافق با یک شرکت فرانسوی، توانست الکتروموتور ضد انفجار کامپکت با پوسته آلومینیوم ( الکتروموتور ضد حریق سایز کوچک با پوسته آلومینیوم ) تولید و به بازار عرضه کند.

در نوامبر 2007 شرکت الکتروموتور چمپ ایتالیا ضمن توافق با برند ABG توانست لیست جدیدی از الکتروموتور ضد حریق (ضد اشتعال) را تولید نماید. اخیراً الکتروموتور ضد جرقه چمپ ایتالیا با شرکت Regal Beloit به توافق رسیده است و انواع الکتروموتور ضد انفجار پوسته چدن را نیز تولید می کند. در بیش از 50 سال فعالیت شرکت الکتروموتور چمپ Cemp ایتالیا ، این شرکت جامع ترین محدوده الکتروموتور ضد انفجار (موتور غیر القایی) برای مناطق خطرناک و محل های دارای گازهای اشتعال زا را تولید می کند. علاوه بر این با توجه به مجموعه کاملی که دارد، همواره بهترین خدمات مشاوره ای در زمینه ساخت و تولید انواع الکتروموتور ضد حریق خاص را به مشتریان خود ارائه کرده است.

مشخصات فنی الکتروموتور
گارانتی دارد
برند الکتروموتور چمپ Cemp
نوع اتصال پایه دار
توان 0.5HP – 0.37KW, 0.75HP – 0.55KW, 1HP – 0.75KW, 1.5HP – 1.1KW, 2HP – 1.5KW, 3HP – 2.2KW, 4HP – 3KW, 5.5HP – 4KW, 7.5HP – 5.5KW, 10HP – 7.5KW, 15HP – 11KW, 20HP – 15KW, 25HP – 18.5KW
دور خروجی الکتروموتور 1400 تا 1500
جنس پوسته چدن Cast Iron
منبع الکتریکی الکتروموتور سه فاز
الکتروموتور ضد انفجار cemp ایتالیا

الکتروموتور ضد انفجار cemp ایتالیا

الکتروموتور ضد انفجار cemp ایتالیا

Suggested products
محصولات پیشنهادی