فروشگاه تخصصی تجهیزات صنعتی

الکتروموتور سه فاز فلنچ دار وگ WEG

الکتروموتور سه فاز فلنچ دار وگ WEG

الکتروموتور سه فاز فلنچ دار وگ WEG

الکتروموتور WEG در ایران جزو چند برند مهم و برتر است که هم الکتروموتور معمولی و هم الکتروموتور ضد انفجار تولید می کند. کشور اصلی سازنده الکتروموتور وگ برزیل است اما به دلیل استفاده گسترده این دینام در ایران، بیشتر مصرف کنندگان آن را به عنوان یک برند معتبر شناخته و در پروژه های مختلف از آن استفاده می کنند. از الکتروموتور WEG به عنوان یک موتور ضد حریق برای صنایعی مثل پتروشیمی ها و صنایع بزرگ به خوبی استفاده می شود و به نوعی جزء یکی از انتخاب های مهم در چنین صنایعی به شمار می رود. نمایندگی الکتروموتور وگ WEG در ایران نیز وجود دارد و لیست قیمت به روز آنرا میتوانید از کارشناسان فروش کالا صنعتی دریافت نمایید.

در سال 1961 جمعی سه نفره از مهندسین مکانیک، مهندسین برق و کارشناسان مدیریت در در شهر جاروگا دو سول (ایالت سانتا کاتارینا) با ترکیب نمودن دانش و مهارت های خود، شرکت Eletromotores Jaragu? را تشکیل دادند. با گذشت زمان و همچنین پیشرفت فعالیت های این شرکت مدیران نام شرکت را به الکتروموتور وگ WEG که مخففی از ابتدای نام مدیران آن بود، تغییر دادند. امروزه و با گذشت سال ها از اولین فعالیت های  الکتروموتور وگ WEG در زمینه تولید الکترو موتور ها و خصوصاً الکتروموتور ضد انفجار ، این شرکت دارای شهرتی جهانی شده است.

اولین فعالیت های الکتروموتور وگ WEG مربوط به سال 1980 و ساخت و تولید موتور های الکتریکی، محصولات کالای اتوماسیون صنعتی، قطعات الکتریکی و الکترونیکی و همچنین ترانسفورماتور های برق و توزیع بود. با تلاش های روزافزون کارکنان و مدیران الکتروموتور وگ WEG نه تنها خود را به عنوان سازنده انواع الکترو موتور در جهان شناسانده بلکه این شرکت در زمینه تولید کامل سیستم های صنعتی دارای مهارت و توانایی می باشد.

الکتروموتور سه فاز فلنچ دار وگ WEG

الکتروموتور سه فاز فلنچ دار وگ WEG

الکتروموتور وگ از شرکت هایی است که چشم اندازی به آینده دارد و با تلاش های مستمر خود قدم در راه رشد سریع و البته ماندگار می گذارد. هدف اصلی الکتروموتور وگ WEG یافتن یک ساختار تجاری ساده است که در اقدامات و فعالیت های خود دارای انعطاف و تغییر پذیری باشد. الکتروموتور وگ WEG برای خود دو خط مشی تعیین کرده که عبارتند از:
تبدیل شدن به ظرفیت اول جهانی در زمینه تولید الکتروموتور
دسترسی کامل مشتریان به محصولات وگ 
WEG در هر موقعیت زمانی و مکانی

برای ساخت الکتروموتور در تیراژ نامحدود بدون ایجاد مشکلات جانبی لازم است راه حل های کامل و کارآمدی برای رفع مشکلات احتمالی پیش بینی شود. موتور وگ WEG یکی از شرکت های فعال در جهان است که در تولید ماشین های الکتریکی و الکتروموتور با ظرفیت نامحدود فعالیت می کند.

الکتروموتور سه فاز فلنچ دار وگ WEG

الکتروموتور سه فاز فلنچ دار وگ WEG

امروزه شرکت الکتروموتور وگ WEG به عنوان یک مارک معیار و الگو در زمینه تولید دینام برای دیگر شرکت ها شناخته می شود که با ایجاد راه حل های کامل و کارآمد از قبل پیش بینی شده خود و همچنین برقراری ارتباط دو طرفه موثر با مشتریان توانسته به نتایج زیر دست یابد:

  • کسب در آمد 9/3 میلیارد دلار
  • تولید گسترده الکتروموتور یا ماشین های الکتریکی به وسیله وجود بیش از 460 خط تولید
  • ارائه و عرضه محصولات الکتروموتور وگ WEG در سرتاسر پنج قاره جهان
  • اختصاص یافتن مساحتی بیش از یک میلیون متر مربع از ساختمان های تجاری و صنعتی به محصولات الکتروموتور وگ WEG
  • کارآفرینی برای تعدادی از مهندسین به اندازه 2700 نفر و همچنین 30000 نفر از کارمندان دیگر
  • وگ WEG دارای 21 مرکز آموزش مشتری است که از سال 1998 تا کنون بیش از 36000 نفر از مشتریان را تحت آموزش خود قرار داده است.
  • توانایی 89000 مگاواتی در ژنراتور های تولید شده
  • تولید و ساخت انواع کالای اتوماسیون
  • تولید سالانه بیش از 9/13 میلیون موتور الکتریکی
مشخصات فنی الکتروموتور
گارانتی دارد
برند الکتروموتور وِگ WEG
نوع اتصال فلنچ دار
جنس پوسته چدن Cast Iron
منبع الکتریکی الکتروموتور سه فاز

الکتروموتور سه فاز فلنچ دار وگ WEG

Suggested products
محصولات پیشنهادی